Přírodní kartáček na zuby

1785
1 hodnocení

Přírodní kartáček na zuby pochází z větviček blahodárného stromu salvadory perské. O jeho prospěšných vlastnostech se ví už celá staletí, a dokonce to potvrzují i moderní vědecké výzkumy.Přírodní zubní kartáčky YONI jsou v průměru 14 cm dlouhé a 9-12 mmmm široké.

Přírodní kartáček je balený ve vakuovém balení. Přirozeně se vyskytující šťávy-silice takto zůstanou čerstvé.


  • (9 ks) Skladem
89 Kč
Kategorie: Ostatní
 

K čištění zubů se už od pradávna používaly části větví stromu salvadora persica. Tyto přírodní kartáčky se vyskytují po celém světě, jen jejich názvy se liší – v každé zemi a kultuře jim říkají jinak. Nejznámějšími názvy v arabských zemích je miswak, siwak, meswak nebo arak. A jak ho nazývají v dalších zemích a kulturách? V Africe je to peelu nebo pilu, v Indii pak jhak a kayu sugi v Malajsii .

V České republice se využívala lékořice, která ale bohužel není příliš vhodná, a to kvůli své vysoké tvrdosti a s tím spojeným rizikem nevratného poškození chrupu. Proto je nejčastějším zdrojem přírodních kartáčků salvadora perská, která představuje vyváženou kombinaci formy a obsahu, tedy struktury, i složení silice.

 

Přírodní kartáček na zuby pochází z větviček blahodárného stromu salvadory perské. O jeho vlastnostech si můžete přečíst v článku přírodní kartáček na zuby. Také ve článku naleznete návod, jak kartáček používat a jak o něj správně pečovat.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.